V.O.S.A. - Vosí úl: Podruhé na forbíně aneb zdraví neporučíš
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Podruhé na forbíně aneb zdraví neporučíš

Naše principálka si několik týdnů před představením řekla, že nebyla dlouho marodná, tak to hned napravila. Rýma a kašel se ji držely až do našeho představení. K tomu ji ještě odešel hlas, takže jindy velmi hlasitá a rozkazovačná demokratická principálka se změnila v tichou, skoro nemluvící Miládku. To vám byl klid! Totiž... to nám bylo samozřejmě hrozně líto. :) 

Den před představením jsme se sešli na výroční schůzi, tak nás naše principálka ještě stihla všechny poprskat, aby v tom v neděli nebyla sama. Jenže na nás si nepřišla, a tak v tom zůstala sama. V neděli ráno už se ji hlas zase pomalu vrátil, ale byl těžce korigovatelný. Takže ji během představení skákal, jak se mu zrovna zachtělo, vynechával, chraptil a zkoušel, co by si tak ještě mohl u herce dovolit. Jenže Miládka není žádný amatér a tak si na ni žádný hlas nepřišel a ještě s humorem sobě vlastním nazvala svůj hlas "sexy hlasem." 

V sobotu to vypadalo, že to bude jediný zdravotní problém, ale opak byl pravdou. Náš stále mladý Martin si totiž po výročce vyrazil na chvíli zahrát hokej a protože všichni víme, že "sportem ke zdraví a k trvalé invaliditě," tak si Martin poranil rameno. Takže jeho Ctirad stál v neděli na forbíně s šátkem na ruce, který měl uvázaný kolem krku a doufal, že těch pár minut na jevišti přežije jeho ruka i on sám bez další újmy. 

Holt, zdraví neporučíme ani my herci. Ale vy víte, že nás skoro žádný zdravotní problém neskolí. Doufáme, že se zase brzy uvidíme na prknech, co znamenají svět. A vám všem hodně zdraví!

 

Dodatek principálky s odstupem času:

Bohužel to bylo poslední představení, které mohlo být v roce 2020 uskutečněno. Nekulturní vir COVID se postaral společně s vládními opatřeními, že jsme si do konce roku už nezahráli. 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 1.59 sekund
37,057,792 návštěv