V.O.S.A. - Vosí úl: Tak mi řekněte, co budeme dělat!
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Tak mi řekněte, co budeme dělat!

Už jste slyšeli o tom, jak my herci poznáme, že by představení mělo proběhnout klasicky, bez větších překvapení? Ne? Je to tak - principálka může mít před představením jen dva možné stavy - je mi blbě, potřebuji na záchod nebo mně je to dneska jedno (tzn. není ji blbě, naopak - je jí až moc dobře.). A pro nás herce je nejlepší, když u ní nastane stav první a shání se po toaletách. To totiž znamená, že všechno bude v pořádku. 


Obrázky článků: berounka_holky.jpg


Na Loučeni hodinu před představením nastala ta špatná fáze - je mi to jedno, aby se půl hodiny před představením změnila ve fázi - je mi blbě. A tak z nás opadl strach a veškerý stres. Všechno je na nejlepší cestě. Jo, přátelé - chyba lávky. Jestli to bylo na nejlepší cestě, tak se hned při prvním principálčině výstupu v roli Vlasty všechno vydalo na cestu špatnou. A při první hromadné scéně žen nastal zvrat docela nečekaný. Vlasta ve svém rozčileném monologu přeskakovala z první věty na poslední, aby se následně vrátila na větu čtvrtou, sama sebou zmatená a čekajíc na záchranu. Když se záchrany nedočkala, zeptala se: "Tak mi řekněte, co budeme dělat?!" 


Častava, celou dobu přemýšlejíce, kde a hlavně kdy došlo k tam velkým úpravám textu, se raději věnovala svým vlasům, Šárka, která neměla tušení, kde se právě textově nacházejí, se věnovala úpravě kytky a moudrá Kazi, snažíce se bojovnici Vlastě nahodit jakýmkoliv způsobem, zjistila, že nahazuje zcela špatně a že, stejně jako ostatní, ve skutečnosti neví, v kterém úseku scénáře se právě nachází. A protože se Vlastě nedostalo pomoci od věrných družek (očividně zase tak moc věrné nejsou), podala ji pomocnou ruku Péťa - pro ten večer zvukařka. 


Netušíme jak došlo k tomu, že principálce bylo špatně, a přesto se nám představení "povedlo" odlišným způsobem než obvykle, každopádně se zjistilo, že po představení bylo nevolno většině herců, protože jsme předtím dohromady spořádali 4 velké pizzy. A tak je možné, že to Miládce ten den opravdu bylo všechno jedno, ale vinnou dobré pizzy a plného žaludku ji nakonec nevolnost přepadla z úplně jiného důvodu než z představení. Inu - kdo s pizzou druží...


 


Poznámka: Možná jste si mysleli, že principálka je důležitá z hlediska organizace představení, zkoušek, organizace úkolování všech ostatních členů, ale jak vidíte - na principálce stojí a padá nejen chod spolku, ale i správný průběh představení! Jo a ta pizza neměla chybu, jenom jí bylo trochu moc, tedy hodně moc!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 1.49 sekund
37,057,895 návštěv