V.O.S.A. - Vosí úl: Z(a)tracená hudba
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Z(a)tracená hudba

Kačenka jako Okov RakevV pátek 5. 10. jsme se vydali do Pískové Lhoty u Poděbrad do místní sokolovny, abychom zde zahráli naši oblíbenou hru Dívčí válka. Krom toho, že jsme zaučovali naši Aničku v její nové roli Bivoje, učili jsme i nového Okova a to malou Kačenku. A protože jsme představení hráli netradičně ve všední den, nenechali jsme nic náhodě a do Pískové Lhoty zamířili o týden dříve, abychom zde postavili scénu a udělali si zkouškou s Bivojem a Okovem.Zkouška

 

Vše jsme postavili a nazkoušeli. Na konci zkoušky jsme se rozhodli, že ozvučení - všechny bedny a kabely - nebudeme přes týden nechávat v sokolovně, ale odvezeme si je zpět do Vestce. A jak jsme řekli, tak jsme udělali.

 

V pátek necelou hodinu před představením začala naši principálku popadat vskutku hrůza, poněvadž si uvědomila, že celé ozvučení je stále v bezpečí naší Vestecké zkušebny a vyslala božského moudrého Iva, aby hudbu přivezl - pokud možno ještě před začátkem představení. Nebyl to jednoduchý úkol, protože do osmé hodiny večerní zbývalo necelých  50 minut. 

 

Následující minuty principálka chodila, nervózně sledovala čas a pořád dokola opakovala, že to "ten Ivo nemůže stihnout!" V tu chvíli se spolek postupně dozvídal, co se stalo...

 

Ne nadarmo byl Ivo v tento den v roli božského moudrého Lumíra, protože jinak by to do začátku představení určitě nestihl!

 

P.S.1: Děkujeme všem divákům, kteří si udělali čas a vyrazili za kulturou. Bylo Vás opravdu hodně a nás těší, že jste si představení užili!

 

P.S.2: Velká gratulace patří děvčatům - Aničce a Kačence, které se ve svých rolích objevily poprvé a zvládly to na výbornou!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 4.98 sekund
19,094,084 návštěv