V.O.S.A. - Vosí úl: Víkend s Maryšou
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Duben 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Víkend s Maryšou

Krom nás vosích členů se k nám připojila také Klára - členka nedalekého Sázavského divadelního spolku a samozřejmě naše lektorka Lucka. Divadlení škole předcházela naše domácí příprava. Každý z nás si vybral jednu postavu ze hry MARYŠA, která mu byla sympatická. Většina z nás spíš než na sympatie vsázela na postavu a text, které se mu zdály pro zapamatování nejsnazší. Opět se potvrdilo, že lenost přináší pokrok. Bylo to správné rozhodnutí.

 

Soustředíme se ve školeVenku byl skutečný podzim - vlhko a vlezlá zima. Zato v hospůdce, ve které škola probíhala, bylo velmi příjemně. Po krátkém uvítání a seznámení s nováčky školy, jsme se vrhli na Maryšu. V hospodě bylo sice útulno, ale přeci jenom hlavní cíl našeho pobytu bylo vzdělávání. Zopakovali jsme si pár věcí a cvičení z loňské divadelní školy. Krom povídání a učení textu jsme byli svědky toho, že lze postavy na jevišti přirozeně rozhýbat. Nutno podotknout, že krom tvrdé práce to byla také zábava. Nejvíc nás ale bavila část, když jsme jednotlivým postavám měli dát jiný charakter, než ve skutečnosti mají mít. Např. z Lízala byl flegmatik, z Maryši cholerik atd. 

 

Dobrá nálada nás prakticky neopouštěla  celý víkend. A když náhodou docházely síly a hladina cukru v krvi prudce klesala, spravilo to pár zákusků z cukrárny ze Sázavy, kterými nás Klára zásobovala. Principálka si výběrem místa (hospoda kempu) zase upevnila pozici v čele spolku a zaručila oblíbenost na několik dalších měsíců.Líbilo se zde děvčatům, která si oblíbila čaj z griotky, ale i chlapům, kteří dali přednost pivu. Tvrdý alkohol byl zapovězen (několik ztracených bodů na stupnici oblíbenosti principálky). 

  

Co říci závěrem? Snad hlavně to, že nás tato další zkušenost s divadelní školou a Luckou posunula zase o krůček dál aTak zase za rok my měli možnost si krom komedií vyzkoušet trochu dramatu. Zjistili jsme, že při troše snahy a píle, by nám šla také klasika! Dalším bonusem setkání na Sázavě bylo rozhodnutí Kláry, že bere roli Ribany ve hře V levé poledne.

 

Děkujeme Lucce, že se nám celý víkend věnovala a ukázala nám nové věci, Kláře, že se k nám připojila, a kempu Cíl, že nás ubytoval a doplňovat tekutiny v těle!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 6.66 sekund
23,286,915 návštěv