V.O.S.A. - Vosí úl: Bedňák ve Střevači zaválel
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Bedňák ve Střevači zaválel

V sobotu 3. listopadu jsme byli objednáni s naším divadelní perlou "V LEVÉ POLEDNE" do Střevače. Měli zde nově zrekonstruovanou bývalou školu a my jsme byli první kulturní akcí v těchto prostorách. Od léta jsme měli stále jeden malý dluh - na Vosím rojení vyhrál Ondra Antoš hlavní cenu, tzv. BEDŇÁKA. Tato výhra ho opravňovala aktivně se zúčastnit jakéhokoliv našeho divadelního představení.

Je známo, že když nemůže hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. V našem případě to znamenalo, že když si Ondra sám "nevyzvedl" tuto cenu, je na nás, abychom letní slib splnili. Do konce roku nezbývalo mnoho času a před námi byla pouze dvě nasmlouvaná představení. Rozhodli jsme se pro to bližší - ve Střevači. Ondra měl tuto sobotu také volno, a tak nic nebránilo v našich plánech. Vzhledem k tomu, že přeci jenom Střevač není za humny a nechtěli jsme Ondrovým kamarádům upřít možnost podívat se na jeho výkon, rozhodli jsme se, že si objednáme autobus. Očekávali jsme, že se na Ondru pojede podívat více jeho kamarádů, a také že bude zájem o naše nováčky. Autobus měl zastávky v Křinci, Zábrdovicích a Dymokurech. Nakonec se přeci jenom sešla desítka příznivců, která využila našeho autobusu. 
My jsme vyrazili s Ondrou o dvě hodiny dříve. Ondra jako správný bedňák nám pomohl vynosit rekvizity do prvního patra a také vypomohl se stavěním scény. Přesvědčil se na vlastní kůži, že to je někdy docela dřina. Pak jsem s ním probrali jeho účinkování v naší hře. Měli jsme pro něho připraveny tři výstupy během první poloviny. 

Výstup první - přišel s Butchem na samém úvodu coby alkoholem zmožený kovboj. Seknul s sebou na připravenou židli a u stolu vyspával kocovinu. Byla to taková malá scénka na rozehřátí. Ondra ji zvládl skvěle.

Výstup druhý - po té, co děvčata rozjela hru a Mary uklidila svůj lokál, nastal čas pro další výstup. Přišli rozjásaní kobojové Bill a Ondra, svorně se držíc kolem ramen. Bill hledal, čeho by se ještě napili, ale Ondra odmítl jakýkoliv alkohol a usnul jako špalek. Vůbec Ondrovi nevadilo, že přišla Mary. Nakonec nechala Mary 0ndru vyvést Billem z lokálu. Tohle samozřejmě měl Ondra všechno v roli a opět SUPER!

Třetí výstup - Ondra měl vtrhnout rozverně s tančícími děvčaty do salónu. To se samozřejmě nelíbilo Mary a vyhnala ho se slovy: "Člověk ho vyhodí dveřmi a vono mu to sem zase vleze oknem". Tančíci a pak vyhozený Ondra sklidil u publika úspěch a potlesk.

Ondro - skutečně - byl jsi skvělý. Na to, že jsme ti vše řekli jenom tak "z rychlíku", nezaváhal jsi! Byl jsi ten nejlepší bedňák, jaké jsme si mohli přát. 

Komentáře

23 #1 panky z krince
dne 30.11.2012 20:47:46
Doufám, že se Vám hrálo ve Střevači dobře "Vosáci". Už přes rok Vás propaguju, chválím a doporučuju ve Střevači (pochází otamtud moje žena), aby jste tam zahráli a pobavili místní a nakonec dopadl termín, kdy jsem musel být v práci:-((. Příště to určitě vyjde.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 2.35 sekund
24,976,809 návštěv