V.O.S.A. - Vosí úl: S Karkulkou až v Buši
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

S Karkulkou až v Buši

V sobotu 16. 9. 2017 jsme rozšířili okruh našich diváků, tentokrát těch nejmenších a nejmladších, až v Buši. Nedaleko Slap. V rámci posvícení jsme tam sehráli pohádku pro děti Karkulka. A kromě Karkulky samozřejmě nechyběl ani vlk, babička, maminka a vypravěčka. A pochopitelně diváci - děti, které se do hry s radostí zapojily. 

 

Karkulka v leseCo má paměť sahá, bylo to poprvé, co jsem hrála venku v dešti. Déšť a "vydařené" počasí nás strašili už od rána. Při výjezdu z Vestce to nebylo o moc lepší a počasí si celý den dělalo co chtělo. Pršelo! A nejtepleji zrovna také nebylo! Ale což! Jsme herci a my si poradíme s jakoukoliv situací za jakýchkoliv okolností a počasí nás nemůže vyvést z míry. Po cesté do Buše jsme měli čas a tak jsme se zastavili na pozdní oběd v jedné malé pizzerii "Na zastávce." Najedli jsme se všichni opravdu pořádně. Našeho vlka přešla chuť na babičku i Karkulku a my měli jistotu, že nám při pohádce nikoho nezakousne ani nesní. 

 

V Buši jsme byli mile přivítáni a bylo nám představeno naše jeviště - přímo u dětí pod stanem, abychom my a ani děti nemokli. Při vypravěččině úvodu se v zákulisí strhla mela - na kost promrzlé představitelky babičky a Karkulky si chtěly aspoň na chvíli vypůjčit kostým vlka, který se ho ale nehodlal vzdát a bránil ho zuby, drápy. Ubránil ho a pohádka pokračovala v klasickém obsazení. I když kolem byl nadměrný hluk, děti se bavily, reagovaly a smály se. Pomohly nám jako houby a zajíčci vytvořit les a dostaly sladkou odměnu. Na konci dostaly naše vosí pexeso a my se šli zahřát teplými nápoji. Nakonec jsme dostali i menší dárek v podobě lahvinky a těšíme se, až ji budeme moci otevřít na Divadelní škole, která nás čeká o víkendu. 

 

Domů jsme dojeli zmoklí, zmrzlí, ale veselí a stále ještě sytí. Těšíme se na další představení a setkání. Vypravěčka

 

PS. Máme nové kulisy lesa, které vymyslela a vlastnoručně vyrobila naše principálka, vypravěčka a maminka v jednom Milada Ryšavá. Tímto jí patří VELKÉ díky! Chcete je vidět živě? Není nic jednoduššího než přijít na naši hru Karkulka pro děti! 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 2.70 sekund
24,975,800 návštěv