V.O.S.A. - Vosí úl: Sláva vítězům a čest poraženým!
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Červen 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Sláva vítězům a čest poraženým!

Turnaj v petangue je pravidelnou vosí akcí pořádanou již několik let. Nejen, že si turnaj udržuje svou pověstnou laťku, ale troufám si říct, že ji pomalu, ale jistě posouvá výš a boří rekordy. Letos se nám přihlásilo celkem 16 týmu - tzn. 32 hráčů, což je více než loni. O tom, jak se turnaj pomalu stává velkou "sportovní" událostí vypovídá i fakt, že hráči nebyli pouze místní z Vestce nebo okresu, ale své síly přijeli změřit sportovci až z daleké Prahy, od Sázavy nebo z Liberce. Už nyní lze říci, že z okresního turnaje se brzy stane celorepubliková záležitost! 

 

Týmy byly rozděleny do dvou základních skupin, v každé skupině bylo 8 týmů a každý z týmů sehrál celkem 7 zápasů - tudíž můžeme říct, že si zahrál každý s každým. Na 4 hřištích se chvíli po poledni rozjel někonečný souboj o to se probojovat do čtvrtfinalá, do semifinále a následně do velkého finále nebo aspoň do bitvy o 3. místo. Nebylo to jednoduché! 

 

Už chvíli po začátku prvních soubojů začaly hádky, kdo ve skutečnosti připravil tým o body, kdo špatně hodil svou kouli, kdo z dvojice připravil tým o cenné body, objevovaly se slzy zklamání, ale i slzy radostí. Hráči během prohraných zápasů přemýšleli, za koho by mohli příští rok vyměnit svého současného spoluhráče a proč zrovna oni museli narazit na někoho, jehož hozená koule se vždycky, ale opravdu vždycky zasekne o drn, spadne do mírného ďůlku nebo se zastaví na mírném kopečku, odkud se skutálí dolů - ale zásadně jen na špatnou stranu!

 

Celý turnaj vyvrcholil kolem sedmé hodiny večerní - finále. To sledovali přímo na hřišti všichni ti, kteří to štěstí neměli a skončili před branami finále nebo ještě dřív. Hra byla velmi vyrovnaná. Týmy se přůběžně předháněly maximálně o bod. Ten nejdůležitější bod nakonec uhrál tým MIMIRYŠ! Jmenovitě Milada Ryšavá a Mireček Ryšavý! Ano, poprvé v tomto turnaji zvítězili manželé Ryšaví, kterým tímto gratulujeme a zároveň děkujeme za občerstvení, které pro nás, jako každý rok, připravili. 

 

Děkujeme všem, kteří se turnaje účastnili, pobavili a věříme, že příští rok se sejdeme aspoň v takové partě jako letos! Petangue zdar!

 

Obrázky článků: 2018_petanque.jpg

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 2.75 sekund
24,975,901 návštěv