V.O.S.A. - Vosí úl: Pozvánky
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Pohádky pro dospělé
Sokolovna Písková Lhota u Poděbrad
05.10.2019 od 18:00 

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Vosí úl: Pozvánky

Vosí rojení 2016

Program je již definitivně stanoven, a tak Vám přinášíme jeho aktualizaci

 

12. Vosí rojení (námořnické) - program - sobota 23. července

 

13 hodin - VYPLOUVÁME

Námořní kapitán provede výběr a výcvik posádky. Posádka bude podrobena důkladné prohlídce a KOSTÝMY (pirátů, námořníků, mořských víl, delfínů - prostě všech) budou oceněny. Po vyvěšení loďní vlajky vyplouváme za dobrodružství. Celkem budou čtyři mezipřistání. Při každém z nich musí posádka získat klíč k vysvobození kapitána a k ukrytému pokladu. (více po otevření článku)

 


Dívčí válka po francouzsku

turnaj v Petanque a Dívčí válka

sobota 13. červen 2015 od 13 hodin

ÚMYSLOVICE - za Sokolovnou

 

Přijďte 13. června prožít celý den s VOSOU. Na Programu bude tradiční turnaj v Petanque na netradičním místě. Večer pak pro vás zahrajeme Dívčí válku.

 

Kde: sokolovna Úmyslovice, hospůdka U Sokola [mapa]

Kdy: 13.6.2015 od 13:00 Petanque, Dívčí válka od 20:30

Bližší informace o turnaji a představení uvnitř článku


Vosí rojení 2015

18. ČERVENCE 2015 od 13:00 

 

DETEKTIVNÍ ROJENÍ

 

SHERLOCK HOLMES

POLICEJNÍ A ZÁSAHOVÁ JEDNOTKA

DIVADELNÍ POHÁDKA

ROCKOVÝ KONCERT

 

Již v předchozím článku jsme předeslali, na co se můžete letos o Rojení těšit. Nyní přinášíme konkrétní informace:

 

13:00 - zahájení hracího odpoledne

Návštěvníky přivítá Sherlock Holmes, který bude provázet a povzbuzovat během celého odpoledne při hrách a soutěžích. Tam kde je Sherlock Holmes samozřejmě nesmí chybět ani Dr. Watson. Všechny soutěže máme připravené tak, aby zapadaly do celého tématického rámce. Každý dospělý návštěvník dostane k vyřešení detektivní příběh, který nám poskytla úspěšná spisovatelka detektivek ... (pro další čtení otevřete článek)

 


Vosí rojení 2015

 

DETEKTIVNÍ VOSÍ ROJENÍ

sobota 18. července 2015 od 13 hodin

 

 

Na letošní rojeníčko se dostaví detektivové, kriminalisté, trestanci, zločinci ...  Připravujeme pro Vás napínavý program s tajenkou. A stejně jako v předchozích letech se i letos budeme snažit, aby se nenudili ani dospělí návštěvníci. Pohráváme si rovněž s myšlenkou, že bychom rojení uspořádali dvoudenní. V pátek by bylo divadlo pro dospělé a v sobotu pro děti. V každém případě bude v sobotu (pro pokračování otevři článek)


Sportovní VOSÍ ROJENÍ

Již po desáté se letos sejdeme na Vosím rojení našeho divadla V.O.S.A. Tentokrát si zasportujeme. Někdo má rád kopanou, někdo basketbal, někdo plavání a někdo zase gaučing. Každý si přijde na své na našich Vosích sportovních hrách. Za těch deset let jste nás poznali, tak jistě dobře víte, že se můžete těšit na divadlo, soutěže, recesi, legraci, dobré jídlo a pití, hudbu a tanec. Ani letos neporušíme naši tradici, že do programu budete aktivně zapojeni i Vy. Nezapomeňte přijít včas

 

19. července od 13 hodin

 

Více se dozvíte, pokud si otevřete celý článek. Těší se na Vás členové našeho divadla.


Velikonoční Vosí dvojboj

Zpestřete si velikonoční víkend dvojitou porcí divadla v podání Vosy!


Narozeninové VOSÍ ROJENÍ

Dívčí válka

Další rok uběhl jako splašený a opět Vás zvu na VOSÍ ROJENÍ. Letos slaví naše divadlo 10 let od svého vzniku, tudíž se celé ROJENÍ ponese v  narozeninovém duchu. Abyste byli hezky vyzdobeni, pozvali jsme si na to malíře Míru Štíchu. A protože před deseti lety jsme začali hrou DÍVČÍ VÁLKA F.R.Čecha, nebude chybět ani na oslavě "desítky". Jako každoročně, je i letos vstupné dobrovolné. Další program se dozvíte uvnitř článku.

 

 

 

 


Dobřichovické divadelní slavnosti 2013 - 5. ročník

Dobřichovická divadelní společnost tentokrát připravila pro diváky pel-mel složený nejen ze dvou vlastních nově nastudovaných her, ale také přizvala několik dalších amatérských souborů se svými skvosty. 

Všechna představení budou uvedena na nádvoří dobřichovického zámku (Rezidence Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou) od 20.30 hodin.

Mezi pozvanými je i naše divadlo. Pro naše představení je rezervován večer 27. června. Uvnitř této reportáže se dočtete více o programu a jednotlivých představeních. 

Vstupenky na všechna představení si můžete rezervovat na e-mailu rezervace@divadlodds.cz nebo koupit v předprodeji ve Vinárně U Karoliny, zámek Dobřichovice. Jejich cena je 150,- Kč.


Plán na rok 2013

Co všechno bychom chtěli letos stihnout? Je toho hodně - nová divadelní hra, obnovená premiéra, oslavy desátého trvání našeho divadla a ... (ale to už se dozvíte uvnitř článku).


Do Střevače na netradiční VLP

Rádi bychom Vás pozvali na netradiční představení ve Střevači v sobotu 3.11. od 16:00.

Představení je netradiční z několika důvodů. Nazkoušeli jsme spoustu nových gest, vtípků a gagů pod rukou zkušeného režiséra. Také na představení zahraje vítěz z Vosího rojení Ondřej Antoš a na závěr bych zdůraznil, že je na představení vypraven Autobus z Vestce přes Křinec a Dymokury. Více info uvnitř.


Magické vosí rojení

Jsme rádi, když slyšíme kladné ohlasy na Vosí rojení. Když už jsme se silami téměř na konci (a věřte, že příprava je mnohdy hodně vysilující), tak nám Vaše těšení dodává další impulsy k tomu, abychom ho připravovali stále pečlivěji a pečlivěji. Ale protože je Vestců v té naší krásné zemičce příliš, přikládáme mapu, abyste se nám neztratili a přišli jste včas. Pro jeho zobrazení otevřete celý tento článek.


V levé poledne U samotáře

První prosincové představení nás čeká v Podlužanech "U Samotáře".


Zveme na ...

Byla upřesněna nabídka našich divadelních představení. V Horním Cetně absolvujeme dvojí premiéru.


Vosí rojení 2011

VOSÍ ROJENÍ -> NA HRADĚ A V PODHRADÍ. Letos začínáme na hřišti TJ Sokol Vestec


Petanque

Nakonec PETANQUE bude. Hodit koulí si můžete přijít v sobotu 18.6.

Vygenerované za: 2.61 sekund
12,294,620 návštěv