V.O.S.A. - Vosí úl: Reportáže
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Prosinec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Vosí úl: Reportáže

Smolný rok 2021

Obrázky článků: libuse.jpg

Dosažení vosí zletilosti a principálčiny vidle

 

Osmnáctiny - zdálo by se, že krásnější narozeniny nemohou být. Pro náš soubor ovšem dosažení tohoto mylníku moc šťastné nebylo. Po dlouhé době, kdy naše snažení zastavila pandemická vlna koronaviru, se s příchodem léta zdálo, že už zase bude vše ve svých kolejích. Jejda - jak jsme se mýlili.

(zapsala Milada)


Víkend s Maryšou

Divadelní školaPoslední listopadový víkend roku 2018 jsme vyrazili do kempu Cíl u Sázavy, kde se konala naše druhá divadelní škola. Tentokrát byla zaměřená na práci s postavami. Moc jsme se na ní těšili. Jednak jsme se zase po roce měli setkat s naší lektorkou Luckou, a také jsme očekávali spoustu nových informací o tom, jak správně dělat divadlo.

 

Zapsala Veronika

 


Z(a)tracená hudba

Není představení jako představení. Někdy herec zapomene text, občas zapomene rekvizitu a někdy se prostě stane, že sice máme flash disk s hudbou, ale nemáme nástroje k tomu, aby se ta hudba dostala až k divákům...

 

 

Obrázky článků: dv_boj.jpg


PĚT ČERVENEJCH

Obrázky článků: 5_cervenech.jpgJe sobota 21. července. Sjíždíme se na Vesteckém fotbalovém hřišti, kde je plno lidí, kteří s nadšením a chutí hrají různá fotbalová utkání. Jsou zde děti, které se rachtají v kádi s vodou. A pak tu jsme my. Vlastně jen my holky z V.O.S.Y. (kluci hráli fotbal). Začínáme se lehce obávat podvečerního představení. A není divu, protože jsme zkoušeli pouze jeden jediný den. A tak se rozhodneme pro plán B. Dejme mu pracovní název Vestec libre (tuzemák s colou). Tento plán (ze začátku méně podporovaný principálkou) se zdál mě osobně nejlepší, a tak jsme spolu s Marcelkou na účet podniku plán pilně uskutečňovaly. Přestože jsme my byly nervózní méně a méně, tak byla Miládka (naše principálka) nervózní více a více. Sice to teda neřekla na rovinu jo, ale my to už tak nějak poznáme. Začala se totiž optávat na toalety, a zda nemůže jít domů. Hele, nám to bylo asi jedno jo, ale přemluvily jsme ji, aby teda zůstala. Kdo by totiž lezl pořád do schůdků a přetáčel čísla, označují scóre. Já rozhodně ne. Vestec libre by mi to nedovolil.

(zapsala Anička Oberhelová)


Sláva vítězům a čest poraženým!

Obrázky článků: 2018_petanque.jpg

 

 

 

V sobotu 2.6.2018 se konal již tradiční vosí turnaj v petangue. Celé odpoledne se neslo v duchu velkých soubojů, taktik, ale především v dobré náladě a s úsměvy na rtech. Turnaj vyvrcholil ve velké finále, které přineslo velmi nečekaného, avšak naprosto jasného, vítěze.

(zapsala Veronika Janoušková)


PF 2018

Přejeme všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí a pohody v roce 2018.

 

PF 2018


Všechno létá, záchod nevyjímaje

Obrázky článků: dv_uvod.jpg

 

 

 

Všechno lítá, záchod nevyjímaje (zapsal Ivo)


Divadelní škola

V.O.S.A. ve škole

 

 

Hrajeme (si)...

(zapsala Veronika, doplnila Milada)

 


S Karkulkou až v Buši

Karkulka v Buši

  

"Víte, děti, na jakou pohádku jste dneska přišly?"

"Na Karkulku!!"

 

(zdroj všech foto v článku: www.obecbus.cz)

(zapsala: Veronika)


Expedice Berounka V. díl

Obrázky článků: berounka_scena.jpgDen čtvrtý aneb Kdo hraje, ten nezlobí!


Expedice Berounka IV. díl

Svítí slunce nad hlavouDen třetí aneb Svítí, svítí slunce nad hlavou


Expedice Berounka III. díl

Soulodíme  Den druhý aneb MY se vody nebojíme!


Expedice Berounka II. díl

Vítáme se po roce  Den první - V.O.S.A. u Berounky


Expedice Berounka I. díl

"Co udělat divadlo na vodě?" zeptala se jednoho dne z ničeho nic Marcelka Voňková. Několik párů očí se na ni podívalo, v hlavách nám to šrotovalo a... Jak to dopadlo? To se v dozvíte v našich článcích - dnes hlavně o přípravách.


Kudy za námi na Rojení ...

Vestců je mnoho, tak přinášíme uvnitř článku mapky, abyste trefili ten správný - tedy náš. Těšíme se naviděnou v sobotu 23. července 2016 na NÁMOŘNICKÉM VOÍM ROJENÍ.

Vygenerované za: 1.69 sekund
37,058,631 návštěv