Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Co se děje, když se nic neděje aneb POD POKLIČKOU

Některým z Vás patrně vrtá hlavou, co děláme, když se zdá, že vlastně nic neděláme. Tak jsme si pro Vás připravili informační okénko a nahlédnutí „pod pokličku“.

 

V současné době vkládáme naše úsilí zejména do napsání nové autorské hry s pracovním názvem "Seznamka". Je to složitý proces plný posouvání se vpřed a následného vracení se zpátky a překopávání celé vize. Pracujeme na tom, abychom mohli tuto hru představit v průběhu roku 2018. Věřte, že napsat hru není žádná legrace, zvláště pokud chceme, aby legrací byla.

 

Plujeme dálDále vrháme naše síly ke každoročnímu Vosímu rojení, které se uskuteční i letos, a to 15. července. Konkrétní téma zatím ještě neprozradíme, nicméně bude se jednat o něco málo z historie našeho území. Ale snad lze už nyní prozdradit, že je to období staré více než 2 000 let, kdy zde po sobě zanechali výraznou stopu Keltové. Koncept máme již připravený, teď do něj musíme vložit náplň a zatím to vypadá, že se bude na co těšit.

 

Posledním bodem je zkoušení divadelních her, zejména našich pohádek Upečené štěstí a Červená karkulka, které odehrajeme 8. května v Klášterci nad Ohří. Tímto Vás zveme k návštěvě a zhlédnutí našich představení. Zároveň chystáme návrat jedné z našich autorských her, ale to je prozatím hudbou budoucnosti.

To je asi tak vše z „pod pokličky“ našeho současného dění a naší práce. Doufáme, že se brzy potkáme na nějakém z našich divadelních představení.

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 0.44 sekund
5,826,623 návštěv