Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Červen 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Expedice Berounka I. díl

Jak víte, náš divadelní spolek se rozhodl rozšířit okruh našich diváků až k daleké Plzni. A tak v únoru tohoto roku byl vznesen nápad, vyjet na Berounku a po cestě zahrát jednu z našich oblíbených her Dívčí válku. A jelikož jsme spolek aktivní a nebráníme se téměř ničemu, nápad byl přijat a přípravy začaly. 


 


Naše principálka se do příprav pustila s vervou sobě vlastní, ostatně tak jako vždy, a koncem června už byla Expedice Berounka připravena. Místa her a počet repríz se postupně měnila, až jsme došli k jasnému rozhodnutí - Dívčí válku budeme hrát dvakrát - v kempu v Hlincích a na Zvíkovci. A tím zakončíme naši společnou vosí dovolenou. A protože náš "kníže Přemysl" Tomáš a "božský, moudrý Lumír" Martin se nemohli zúčastnit celé naší plavby, dostali úkoly ze všech nejdůležitější: dovézt naše kostýmy, rekvizity a především sami sebe včas a vcelku na místo divadelního představení. Nutno podotknout, že tento těžký úkol zvládnli na výbornou! Ale o tom příště. Stejně jako o divadle, soulodění, ztracených botách, psích stanech, protiproudech, koupacích kamenech a plno dalšího.


 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 0.15 sekund
5,705,363 návštěv