Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Září 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Pohádky pro dospělé

Pohádky pro dospělé

Přijďte se zasmát v sobotu 25. května do Nepřevázky u Mladé Boleslavi. V rámci slavností nepřevázkých baráčníků uvedeme před zahájením taneční zábavy dvě pohádky pro dospělé, a to pohádku MRAZÍK a pohádku KARKULKA. Začátek divadelního představení je plánován na 19. hodinu. 

 

KARKULKA:

Byla jednou jedna sladká dívenka, kterou musel milovat každý, kdo ji potkal. Jednou maminka poslala Karkulku za babičkou do lesní chaloupky. Kladla jí na srdce, aby si dávala cestou dobrý pozor – v lese totiž číhá to záludné zvíře. Jak si moderní dívka poradí s divokým zvířetem a jak dopadne setkání babičky s vlkem? No přece podle hesla "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá"

 

 

MRAZÍK:

Pohádka, jak ji znáte, ovšem z nového úhlu pohledu. Ivánek je stejně chvástavý jako ve známé pohádce. Ovšem Nastěnka není děvče, které by chtělo sedět v koutě a spolu s notorikem dědečkem Mrazíčkem to pěkně roztočí. Marfuška nedělá ostudu své pověsti a je to pěkná nána, hlavně když má podporu své chamtivé matky. Také se můžete těšit na babušku Jagušku a bandu loupežníků.

 

 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.37 sekund
5,825,993 návštěv