Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Leden 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Upečené štěstí v Sadské

Upečené štěstí v Sadské

Zveme do kulturního střediska v Sadské, kde v neděli 4. října od 16 hodin rozpleteme náš pohádkový příběh UPEČENÉ ŠTĚSTÍ. Nic není ztraceno, ani věrná láska prince Dobrovíta a kuchařky Rozárky, přestože se do ní připlete bezcitná a proradná čarodějnice Gvendolína. Království krále Jonata II i nadále zůstane pod vlídnou ochranou dobré víly Blatky. 

Upečené štěstí na farmě POJEDY

Upečené štěstí na farmě POJEDY

Místní akční skupina SVATOJIŘSKÝ LES, z.s. pořádá v sobotu 19. září na statku v Pojedech tradiční akci POZNEJTE NÁŠ VENKOV. Akce je zaměřená na propagaci regionu Svatojiřský les - prezentují se zde místní výrobci, řemeslníci, aktéři v cestovním ruchu a obce v regionu. Součástí programu celé akce je vystoupení různých hudebních skupin a speciální aktivity pro děti. Bude zde i náš soubor V.O.S.A. s pohádkou UPEČENÉ ŠTĚSTÍ. Srdečně vás zmeme, přiďte si užít NÁŠ VENKOV. Pohádka začíná ve 13 hodin. Program akce je zde: PROGRAM

Vosí rojení - změna programu

Vosí rojení - změna programu

Na programu Vosího rojení byla pohádka DS Sadská "O Honzovi a víle Verunce". Z důvodou vážného zranění hlavní představitelky dochází ke změně titulu. Náhradou bude pohádka "UPEČENÉ ŠTĚSTÍ" z autorské dílny našeho divadelního souboru. Čas zůstátává nezměněn. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii. O pohádce píšeme více v našem Úle v kategorii DIVADELNÍ HRY. A kolegyni do Sadské přejeme rychlé uzdravení s tále trvající radost z divadla.

Rock show live RIMORTIS

Rock show live RIMORTIS

Rockový koncert skupiny RIMORTIS - to je závěr letošního Vosího rojení v sobotu 18. července od 21 hodin ve Vestci. Přijď si zařádit při skvělé rockové hudbě. Více o kapele se můžete dozvědět na stránkách www.rimostis.cz. kde také najdete ukázky jejich originální tvorby a záznam z rozhovoru na rádiu POHODA.

 

Kde leží Vestec? - přece tady

Kde je ve Vestci Obecnice? - přece tady

Detektivní Vosí rojení

Detektivní Vosí rojení

Rok se s rokem sešel a  zase jsme na prahu dalšího Vosího rojení. 18. července od 13 hodin ovládnou vesteckou Obecnici detektivové, kriminalisté, trestanci a zločinci. Děti se kromě obvyklých soutěží mohou těšit na divadlení pohádku "O Honzovi a víle Verunce". S pohádkou přijedou ochotníci ze Sadské. Nebude chybět ani ukázka ze skutečné policejní práce. Podrobnosti si můžete příčíst výše v článku. Vše jsme pečlivě připravili. Nyní už jenom budeme vyhlížet hezké počasí. Abyste nezabloudili, podívejte se na mapu, kde nás ve Vestci najdete.

Vygenerované za: 0.43 sekund
5,826,663 návštěv