Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Prosinec 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Vzpomínka na rok 2013 - díl I.

Když jsme se před deseti lety učili DÍVČÍ VÁLKU, nic jsme o divadle nevěděli a řídili se pouze intuicí. A také proč bychom měli vědět... DÍVČÍ VÁLKA je přeci "profláknutý" divadelní kus a originál je tak skvělý, že není potřeba nic nového vymýšlet. Kromě toho jsme se tuto hru učili pro jedno jediné představení. Nakonec vše dopadlo jinak (více se můžete dočíst zde). Je na snadě, že jsme se v tomto jubilejním roce museli k této hře vrátit. Ale vraťme se k podstatě této reportáže.

 

 

Obrázky novinek: vsv.jpg

 

Rok 2013 jsme začali oslavou, kterou jsme uspořádali v únoru ve Vestecké hospodě. Velmi mile nás překvapil počet návštěvníků. Hospoda byla našlápnutá tak, že jsme těžko uhájili prostor pro naše divadlo. Pro tento večer jsme si připravili pásmo scének na téma LÁSKA JE LÁSKA. Večírek se vydařil, dokonce byl i narozeninový dort. Připomenout si ho můžete v reportáži nebo ve fotogalerii

 

 

 

 

V roce 2013 jsme si zařádili u těchto divadelních her - fotografie jsou ve fotogalerii:

V LEVÉ POLEDNE

POHÁDKY PRO DOSPĚLÉ

DÍVČÍ VÁLKA

UPEČENÉ ŠTĚSTÍ

ČERVENÁ KARKULKA

 

V dubnu jsme přepadli kulturák ve Strakách s hrou V LEVÉ POLEDNE. Potřebovali jsme si vyzkoušet novinky, které jsme do hry zařadili na podnět našeho poradce por režii Edwarda Tomase. Edy nám pomohl pootevřítObrázky novinek: vlp_feldawinnie.jpg oči. Pod jeho vedením jsme začali chápat, jak divadlo funguje - alespoň okrajově. Díky tomu jsme přidali i své nápady. Hra najednou rozkvetla, a přestože nebyla nudná, začala bavit ještě více. Ve Strakách jsme již jednou s touto hru byli na podzim roku 2012, a tehdy jsme si také pořídili videozáznam, jehož sestřih jste jistě již viděli na Youtube. V červnu jsme tyto novinky představili v Dobřichovicích na zámku. Bohužel nám nepřálo počasí. Sice nepršelo, ale byla velká zima. Krom toho bylo velmi krátce po povodních, které nešetřily ani zámek v Dobřichovicíh. Toto hrou jsme také uzavřeli náš divadelní rok představením v Netřebicích. V Netřebicích jsme se museli vypořádat s velmi malým prostorem. Ale to ostatně není pro nás žádná novinka. S touto překážkou se setkáváme poměrně často. Naopak je zde výhoda blízkého kontaktu s publikem. Snažíme se jí využít a s diváky komunikovat.

 

 

Zážitky z dalších her Vám přineseme v další reportáži. Pokud již teď chcete vědět, kde jsme ještě hráli, můžete se podívat na naši mapu.

 

 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 0.55 sekund
5,089,313 návštěv