Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Duben 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Pohádky pro dospělé

Pohádky pro dospělé

Milovníci pohádek, zveme vás v sobotu 23. května do 20:30 hodin do kotle u nádraží ve Křinci na naše dvě představení z cyklu "Pohádky pro dospělé".
Nejprve se budete moci zasmát u klasiky všech vánoc a Silvestrů - MRAZÍKA.  Pokud si myslíte, že tuto pohádku znáte tak dokonale, že Vás nemůže překvapit, tak si troufám tvrdit, že se mýlíte. Ivánek je stejně chvástavý jako ve známé pohádce. Ovšem Nastěnka není děvče, které by chtělo sedět v koutě a spolu s notorikem dědečkem Mrazíčkem to pěkně roztočí. Marfuška nedělá ostudu své pověsti a je to pěkná nána, hlavně když má podporu své chamtivé matky. Také se můžete těšit na babušku Jagušku a bandu loupežníků. 
Jako druhá přijde na řadu KARKULKA. Jistě tušíte, že ani s touto pohádkou to nebude tak, jak byste očekávali od bratří Grimmů. Z naší Karkulky vyrostla milá a krásná dívka, kterou musí každý milovat. Ubrání se v lese tomu záludnému zvířeti vlkovi? A co na to babička? Buď se přijďte podívat anebo se zeptejte těch, co už naši pohádku viděli. Já Vám to nepovím!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 0.42 sekund
5,557,594 návštěv