Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýKalendář akcí

<< Červenec 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Expedice Berounka II. díl

V neděli 14. 8. jsme my, vosí účastníci expedice, měli sraz v kempu U Dolanského mostu, kde jsme se během odpoledne všichni sešli a naše společná dovolená byla zahájena. Za VOSU (celkem 12 vosiček) se zúčastnili nejen stálí členové a herci, ale i jejich přátelé a rodiny.


 


Příjezd


Než jsme vybrali místa k postavení stanů, naše první kroky vedly do kiosku. Všem nám bylo jasné, že se před těžkým "ubytovacím procesem" musíme posilnit. Někteří z nás proto doplnili do krve hladinu kofeinu, někteří hladinu alkoholu. A jelikož po dlouhé cestě samozřejmě vyhládne, nechyběly ani domácí řízky, které jsme poctivě převezli v batůžcích a s ještě větší poctivostí snědli. Teprve poté jsme byli řádně připraveni na postavení stanů.


 


Ten největší stan, který se tyčil na konci našeho "vosího stanového městečka" nepatřil nejvyššímu vodákovi, ale psímu účastníkovi jménem Spicy. Tento kamarádský "hafan" měl svůj vlastní stan, kde spal nebo odpočíval, pokud mu dvounožci lezli na nervy. Jeho stan se stal inspirací pro další pejskaře na vodě a proto lze očekávat, že se příští rok na Berounce objeví další psí stany.


 


Po prozkoumání stavu a teploty vody v Berounce jsme se vydali zpět do kiosku, kde se po namáhavé práci posilnili a zakončili den společně s Edou (naším divadlením poradcem ve hře V levé poledne) a Přemkem - "ředitelem" celé výpravy.


 


Poté jsme zalezli do svých stanů a spacáků (někteří "otužilci" do svých lodí) s pocitem bezpečí (hlídali nás celkem 3! "vosí" psi) a natěšení do dalšího dne jsme se ponořili do děsivých snů o ztroskotání, převrácení lodě, ztrátě pádla, vodnících a plno dalších pohromách, které se nám (hlavně začátečníkům) mohou na "divoké" Berounce přihodit!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 0.36 sekund
5,826,047 návštěv